Sale szkoleniowe w komfortowych warunkach

Szukasz wygodnych sal szkoleniowych w centrum Poznania? Wybór jest prosty – SALEOMEGA.pl! Proponujemy wynajęcie miejsca, w którym wszystkie szkolenia będą udane. Dbamy o komfort zaproszonych gości, a także prelegentów. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu. Znamy rynek od podszewki. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, procentującym w każdym realizowanym zleceniu. Wiemy, jak sprawić, aby szkolenia, które organizujesz w Poznaniu, przebiegły w przyjaznej atmosferze. Przekonaj się sam!

W zależności od Twoich potrzeb wynajmiesz odpowiednie miejsce. Dysponujemy 8 salami szkoleniowymi o łącznej powierzchni niemal 400 metrów kwadratowych. Idealnie nadają się zarówno do pracy warsztatowej, jak i realizację wszelkich projektów. Wszystkie z sal położone są tym samym poziomie – na 11 piętrze nowoczesnego biurowca zlokalizowanego na ulicy Dąbrowskiego (kilka minut drogi autem lub komunikacją miejską od Dworca Poznań Główny). Dzięki temu Twoja firma może zorganizować kilka szkoleń jednocześnie.

Umożliwiamy przygotowanie wnętrza w dowolnej konfiguracji. Na Twoje życzenie dopasujemy je do indywidualnych potrzeb i sugestii. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wszystkie sale szkoleniowe są klimatyzowane, mają dostęp zarówno do sztucznego, jak i naturalnego światła – dzięki dużym oknom, z których można podziwiać panoramę Poznania.

SALEOMEGA.pl to najwyżej położone sale szkoleniowe w Poznaniu. Skorzystaj z naszej propozycji i pokaż uczestnikom swoich seminariów miasto z nowej perspektywy!