Sale konferencyjne w Poznaniu

Organizujesz branżowe spotkanie i szukasz miejsca, które nadaje się na przyjęcie gości z Polski lub całego świata? Świetnie się składa – mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Specjalizujemy się w wynajmie sal konferencyjnych, które wyróżniają się zarówno nowoczesnym wnętrzem, jak i praktycznym przystosowaniem do organizowanych w nich sympozjów, kongresów czy konwencji. A to wszystko w samym centrum Poznania!

Do Twojej dyspozycji oddajemy dwie nowoczesne sale konferencyjne położone w nowoczesnych budynkach klasy A w Poznaniu – na ulicy Dąbrowskiego 79A (parter), a także na ulicy Towarowej 35 (4 piętro), niemalże naprzeciwko Dworca Kolejowego w Poznaniu. Gwarantujemy reprezentatywne wnętrza, które sprawdzą się w przypadku wizyty uczestników konferencji z każdej branży.

Jako specjaliści w zakresie wynajmu sal konferencyjnych działamy w pełni kompleksowo. Umożliwiamy więc dostosowanie wnętrz do potrzeb Klientów. Na ich życzenie możemy zająć się m.in. przygotowaniem sprzętu nagłaśniającego, cateringu czy budową różnego rodzaju podestów. Jesteśmy w stanie zapewnić również wsparcie tłumaczy oraz konferansjerów. Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy nie tylko z Poznania, ale całej Polski.