Sale konferencyjne w Poznaniu

Organizujesz branżowe spotkanie i szukasz miejsca, które nadaje się na przyjęcie gości z Polski lub całego świata? Świetnie się składa – mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Specjalizujemy się w wynajmie przestrzeni, które wyróżniają się zarówno nowoczesną aranżacją, jak i praktycznym przystosowaniem do organizowanych w nich sympozjów, kongresów czy konwentów. A to wszystko w samym centrum miasta!

Gdzie zorganizować szkolenie? Sala konferencyjna w Poznaniu


Jeśli zadajesz sobie to pytanie, nie musisz szukać nigdzie dalej. Do Twojej dyspozycji oddajemy bowiem dwie przestronne sale konferencyjne w Poznaniu, położone w nowoczesnych budynkach klasy A – na ulicy Dąbrowskiego 79A (parter), a także na ulicy Towarowej 35 (4 piętro), niemalże naprzeciwko Dworca Kolejowego. Gwarantujemy miłą atmosferę i reprezentatywne wnętrza, które sprawdzą się w przypadku wizyty pracowników każdej branży.

Kompleksowy wynajem sali konferencyjnej w Poznaniu


Jako specjaliści w zakresie wynajmu sal działamy w pełni kompleksowo. Umożliwiamy więc dostosowanie wnętrz do potrzeb Klientów. Na ich życzenie możemy zająć się m.in. przygotowaniem sprzętu nagłaśniającego, cateringu czy budową różnego rodzaju podestów. Jesteśmy w stanie zapewnić również wsparcie tłumaczy oraz konferansjerów. Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy nie tylko z Poznania, ale i z całej Polski.

Udaj się na wirtualny spacer!


Jeśli lubisz mieć wszystko pod kontrolą i chcesz wiedzieć wcześniej, na co się piszesz, skorzystaj z opcji wirtualnego spaceru. To opcja, która pozwoli Ci zapoznać się z układem budynku, zajrzeć w każdy kąt pomieszczenia i podziwiać imponujący widok z okna; słowem: z wizualizować sobie organizowane wkrótce wydarzenie.

Zapraszamy również na prawdziwe, niewirtualne zwiedzanie, aby ustalić wszystkie szczegóły wynajmu!