Profesjonalna obsługa wydarzeń konferencyjno - szkoleniowych

Organizacja spotkania dla większej grupy osób wiąże się zazwyczaj z doglądaniem szeregu kwestii technicznych, dotyczących między innymi wynajmu i obsługi sprzętu informatycznego, odpowiedniego nagłośnienia czy rozmieszczenia uczestników w sali. Na szkoleniach i sympozjach znamy się na szczęście doskonale i chętnie pomożemy Ci dopiąć wszystko na ostatni guzik! Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty, aby jak najszybciej zarezerwować salę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Kompleksowa obsługa szkoleń i konferencji


Oprócz wynajmu sal na terenie Poznania, nasza oferta obejmuje także kompleksowe wyposażenie Twojego spotkania w profesjonalny sprzęt oraz jego obsługę.

Chcąc zachęcić naszych Partnerów do organizowania spotkań w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym SALEOMEGA.pl, zainwestowaliśmy w najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający, miksery dźwięku oraz ekrany. Na życzenie jesteśmy w stanie dodatkowo wybudować sceny i podesty, a także zapewnić obecność konferansjerów oraz specjalistów wykonujących tłumaczenia konsekutywne i symultaniczne.

Obsługa konferencji, noclegi dla uczestników i pełny catering


Zastanawiasz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Dzięki licznym kontaktom biznesowym dysponujemy możliwością znalezienia komfortowych noclegów w Poznaniu dla gości przybywających do nas na kongresy i szkolenia. Zajmiemy się również przygotowaniem smacznego poczęstunku dla gości.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chętnie skorzystasz z pomocy w organizowaniu eventu, zapraszamy do kontaktu! Napisz do nas na biuro@saleomega.pl z pytaniem o konkretny termin wynajmu, a chętnie udzielimy więcej szczegółów na temat naszej przyszłej współpracy.

Szczególnie cenimy sobie współpracę długoterminową: nasi stali Klienci mogą liczyć na specjalną wycenę z indywidualnym rabatem!